Frolunda-HV71 | Ostatní Autor: banana20

15.10.2012 06:19
Hokej
Ostatní
2012-10-15 17:00:00
2.55
2
Frolunda
other - nepoužívat
Ostatní
Frölunda je momentálně na 8. místě, 18 bodů a skore 31:34.
Doma má ze šesti zápasů pouze 6 bodů.
Zatím co vstup do soutěže byl v pořádku, následně přišel výsledkový útlum, který byl zapříčiněn z velké části na absencích v podobě: Dick Axelsson, Mathis Olimb a Magnus Kahnberg. Bez těchto klíčových hráčů se Fröle nedařilo.
Dle trenéra byl poprvé výkon hodný chváli až v domácím zápase s Brynäs, který sice Fröla prohrála 1:2, ale výkon byl komplexní a dle trenéra se mužstvo opět mělo z čeho odrazit. Trenérovo slova tým potvrdil v následujícím zápase na ledě nepříjemné Timra a odvezl si 3 body za vítězství 1:3. Následně zajížděla Fröla na led MODO, kde se jí jako jediné podařilo ukořistit 3 body a po dramatické 3. třetině utkání skončilo 3:4, když rozhodující gol vstřelil Brunnström.
U tohoto vítězství byl již přítomen Kahnberg a 1. lajna tedy byla opět pohromadě.
V 2. lajně se poprvé představili posili z NHL Stalberg a Duchene, kteří byli v tomto zápase hodně vytěžováni, přiznal trenér. zatím co Stalberg si připsal premiérovou trefu, Duchene dvě asistence a tu druhou na rozhodující gol. Tento útok doplnil Brunnström, který má s NHL také zkušenosti.
V brance bude Hudacek 91,20%, 2,13GAA.
Frölunda byla v minulosti vždy v domácí prostředí velmi silná, loni měla na svém kontě nejvíce výher doma po 60. minutách.


HV 71 je beze sporu jeden z nejlepších týmů Elitserien, momentálně 4. místo, 24 bodů, skore 32:20 a dva zápasy k dobru. Ale co mi dopomaha k tipu. Nejprve se zranili utocnik Lindström a obrance Fälth a problem se 4. lajnou byl na svete.
Pak prislo necekane domaci zavahani s Linkoping, kdyz domaci nezvladli zapas a prohrali 1:4.
Dale prisel zapas s Lulea, pri kterem se neprijemne zranil  Sundh a zapas se nedohral.
Nasledny zapas doma s Rogle se dle slov trenera domacimu muzstvu vubec nepovedl, ikdyz vysledkove to nakonec dopadlo slusne. HV dotahovali jednobrankove manko az v posledni tretine, pravda vyrovnani prislo jiz v 1. minute, ale rozhodujici gol padll az v prodlouzeni. V tomto zapase uz naskocil obrance Fälth, ale svuj vykon musel zhodnotit sebekriticky.
Problemy ve 4. utoku ale pretrvavaji a treneri museli povolat 19-ti leteho juniora Johan Johnsson.
Misto za Sundha v  1. utoku zaujal 18-ti lety kapitan juniorky Filip Sandberg (ktery sice v juniorce body sbira, ale v Acku nasbiral za 2 zapasy pouze  -2 +/- body).
Nutno podotknout, ze HV ma stale k dispozici 2 kompletni a nebezpecne lajny a skveleho Wesslau v brane 94,71 %, 1,31 GAA.

Prvni letosni mereni sil zvladli lepe domaci HV71, kdyz jistili do prazdne svou vyhru na 4:1.
Par rozdilu, ktere budou pro tento zapas oproti tomuto vzajemnemu: Frola hraje doma, bude chytat jednicka Hudacek, budou hrat Kahberg, Duchene a Stalberg. Frola vyhrala dva posledni zapasy.
HV71 se bude muset obejit bez Lindstrom a predevsim bez Sundh za ktere nastupuji juniori.HV momentalne nepodava idealni vykony.
1. lajna Frola komplet naopak 1. utok HV bez Sundh dovolim si rict polovicni.
V tomto pripade vynechavam statistiky, protoze sestavy jsou rozdilne a v tomto pripade by byly neodpovidajici momentalni situaci. Verim, ze S + D budou zapas od zapasu vetsim prinosem a jiz dnes najdou recept na obranu HV a Wesslau (i Rogle ukazalo, ze je to v momentalnim rozpolozeni HV71 mozne).
Ocekavam tuhy boj s viteznym koncem pro domaci a dany kurz, ktery urcite hodnotu ma si zahraju za primereny vklad. Jede to