Austrálie-Japonsko | Světová liga-kvalifikace vodní pólo Autor: Otak13- již zde nepůsobí

26.4.2017 08:34
Ostatní
Světová liga-kvalifikace vodní pólo
2017-04-26 10:10:00
1.91
2
Under 18,5g
SBOBET
počet gólů

 

Má i Betko, bohužel naše SK to nevypsali.

 

Včera se v Australském Gold Coast rozjela další část kvalifikace o světovou ligu, tentokrát ta mimoevropská část. Já si dnes zahraji souboj domácích Aussie Sharks proti Japonsku a volím under. Australané jsou pro mě léta underovým týmem a Japonci také umějí dobře bránit. Fair mám 17,5g. 

 

Austrálie – včera zahájila turnaj pohodovou výhru nad slabým N.Zélandem, ale ta pravá zkouška její formy přijde až v dalších zápasech. Domácí tu mají velmi omlazený celek, mají tu pět debutantů a z loňských OH tu jsou pouze Gilchrist, Kayes, Power. Dlouholetý nejlepší hráč Younger ještě plní klubové povinnosti a jeho góly budou chybět. Filosofie trenéra Fatoviče je vycházet k důsledné obrany a praktikuje to i s tímto týmem. Dnes je nečeká vůbec nic jednoduchého a já v tomto zápase očekávám od Austrálie opět její typickou hru, pevnou obranu a každý útok dohraný do 30 sekundového limitu.   

 

Japonsko –jsem přijelo asi s nejsilnějším možným kádrem ze všech, z loňských OH tu mají nejvíc asi osm členů týmu. Jejich kvalita se projevila už ve včerejším zahajovacím zápasem proti USA, kde vedení 8:6 neudrželi a nakonec prohráli díky poslední čtvrtce 8:10. Přesto na mě zanechali velmi dobrý dojem a proti výškové a fyzické převaze odolávali. Jejich výsledky z posledních let nejsou špatné a je vidět, že se vydali správnou cestou. Dnes podle mě budou mít problém se dostat k nějaké častější střelbě a jejich šance na úspěch je pevné obrana. Včera velmi dobře blokovali střelbu soupeře, to samé čekám od nich i dnes. 

 

Očekávám vyrovnané utkání, pozorné obrany od obou celků, Japonci nebudou pro domácí snadným soupeřem. Jako vedlejší bet si zahraji i hcp +3,5 na Japonce se stejným vkladem.