Washinghton -Montreal | Ostatní Autor: TUKAN86

24.1.2013 03:12
Hokej
Ostatní
2013-01-25 01:00:00
2.1
3
1
Unibet - nepoužívat
Ostatní
VS.


Verizon Center ,Washington DC
goooolllllll sid is scoring ,mise splněna.Tak nějak projizdim dnesni nabidku a hnedka mě padla do oka zapas WSH s MTL.Pořad opakuji,je teprve zacatek sezony (zatim odehrany 2-3 utkani),tak z toho bych nějakou krizi nebo něco nebral(to plati hlavně pro WSH ,PHI a dalsi tymi co maji 0bodu)

WSH:
-přes leto přisel novy hlavni kouc,byvaly super nahravac Adam Oates
ten ma vzkřisit prej Ovieho,no uvidime,jak mu to pujde,dostava rusky car hodně icetime kolem 21 a vice min. za zapas
-tym v podstatě zustal pohromadě,přisel jen Mike Ribiero jako 2 centr, Joe Craab do hit and grind(4) nebo neutral(3) lajna a navratilec Eric Fehr
-zitřejsi(dnesni ) zapas se objevi v braně M.Neuvirth( prvni start sezony),Holby chytal last 2 utkani =0bodu
-v obraně tomu sefuje John Carlsson , Karl Alzner a utocny laděny bek Mike Greeny(měl by spis hrat v utoku)....
-v utoku by měl řadit duo Backstrom(snad nastoupi)-Ovechkin a sekundovat jim by měli Brower -Ribeiro,ale zatim zustava za svym pověstem Ovechkin ,jakoby mu posledni 2sezon se zaměřil na tymovy uspěch nez před invidualni trofeji(zatim ani jedno z toho nema z last 2sezon).Chce prej stat kompletni hokejistou "hmm" ,no byl bych radsi ,kdyby do toho vletěl po hlavě,jako kdyz přisel do NHL a zacal palit hlava nehlava:-))

+Zraněni:

-Brook Laich od zacatku lock out


MTL:
-tym taky zustal pohromadě ,jen před sezonou vyplatili Gomeze (7,5 mega ,měli ho radsi nechat hrat aspoň na farmě nebo duvod pro uvolněni prostředky pro PK )
-PK.Subban ,zlobive ditě stale nehraje a to je pro WSH dobře
-maji smrtici přesilovky ,diriguje tomu Andrej Markov a Plekac
-v braně pravděpodobně nastoupi Price (65%),uvidime před zapasem
-obrana i utok kompletni

+Zraněni:
Nokelainen-nedulezity hrac

Shrnuti:
WSH ma dneska idealni soupeř pro ziskani 2 bodu .Havně nenechat se zbytecně vyloucit,jak jsem zminil MTL maji super přesilovky.Z last 5 vzajemnych zapasu vyhrali WSH hnedka 4x a jednou v prodouzeni.Navic na domaci ledě ,podle statistik posledni sezony ,hodně silny a body moc tu nerozdavaji..

tip 3:1 ci 4:2



GL at se zelena